میهمانان کفشدوزکی

میهمانان کفشدوزکی

در هفته ای که گذشت کفشدوزک میزبان دونفر از کفشدوزکی های خلاق و خوش ذوق بود. امیرعلی همراه پدر خلاق اش و ثمین کوچولو در این برنامه شرکت کردند. کفشدوزکی ها و مهمانان ابتدا با مشارکت هم کارتون های زیادی ساختند. سپس با تیم های مختلف کفشدوزک مثل تیم فنی و طراحی گفتگو کردند و تیم ها درباره کارشان برای مهمانان توضیحات مختصری دادند.
امیرعلی و پدرش چند وقتی است در نقش علاء الدین و غول چراغ جادو کارتون های جذابی می سازند، تقلید صدا و قصه گویی در یک محیط خانوادگی هر شب خانواده امیرعلی رو سرگرم میکنه.این بار امیرعلی و خانواده اش همراه با ثمین در کنار تیم کفشدوزک یک کارتون جدید ساختند.پدر امیرعلی در نقش غول چراغ جادو یه عالمه لبخند روی لب های ما نشاند.
 امیرعلی همراه با پدر و مادرش در یک جمع خانوادگی هر شب کلی کارتون باحال  می سازند. همراه با ساخت کارتون، کلی تقلید صدا و داستان های بامزه هم اتفاق میفتد. پدر امیر علی عاشق بچه هاست و خود او هم در حوزه ی کودک و خانواده فعال است.از برنامه کفشدوزک خیلی لذت میبره و بنظرش کفشدوزک یک برنامه دیجیتال مناسب برای بچه هاست. اگر شوق و ذوق او برای کارتون ساختن با کفشدوزک بیشتر از امیر علی نباشه مطمئنا کمتر هم نیست.طراحی شده در استدیو کفشدوزک